Sepet

Hakkımızda

9.09 Teknoloji'ye Hoşgeldiniz

Doğa sporları, fotoğrafçılık ve spor ekipmanları pazarı ülkemizde teknolojinin de hızlı değişimiyle gelişmekte ve büyümektedir. 9.09 Teknoloji olarak uzun süreli sektör deneyimi, ürün ve marka hakimiyeti, değişen teknolojileri hızlı takip etmesiyle pazara yüksek kaliteli ürünler sağlamaktadır. Performanslı ve yüksek dayanımlı ürünler üreten markaların dağıtımını tercih eden firmamız doğru ürünü doğru şartlarla piyasaya sunmak için yola çıkmıştır. Sektörün global pazarda en değerli markalarının Ege Bölgesi dağıtıcısı unvanıyla çalışan 9.09 Teknoloji her geçen gün sattığı ürünlere yeni markaları eklemektedir.

Bushnell, Vortex, Hawke, Steiner, Hoppe’s 9, Lowepro, Tokina, Pentax, 3 Legged Thing, Joby ve birçok markanın dağıtıcısı olan 9.09 Teknoloji Garmin,  Swarovski Optics, Tasco, Husky gibi birçok markaların satışını da yapmaktadır.

Vizyon, Misyon;

9.09 Teknoloji’nin misyonu, doğa sporları, fotoğrafçılık ve sporcu ekipmanları pazarına dünyanın seçkin markalarını sunmaktır. Bölge dağıtıcısı ve bayi unvanı ile pazara sunduğu global markaları doğru şartlar ve uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştırmaktadır.

Firmamızın vizyonu; teknoloji ile beraber hızla gelişmekte olan pazara distribütör ve dağıtıcılık yapısı ile seçkin markaları Türkiye pazarına sunmaktır.